ELEKTRYK, NIEMCY, Kutno - ogłoszenie na RynekLodzki.pl

Darmowe ogłoszenie dodane w kategorii Praca, oferty pracy zamieszczone przez użytkownika na serwisie www.ryneklodzki.pl. Zobacz szczegóły oferty ELEKTRYK, NIEMCY, Kutno, przeglądaj zdjęcia i skontaktuj się z ogłoszeniodawcą. Możesz też poszukać innych ogłoszeń z Łodzi i okolic z kategorii Praca, oferty pracy lub wrócić do strony głównej serwisu RynekLodzki.pl. RynekLodzki.pl - Twoje ogłoszenia z Łodzi i okolic.

RynekLodzki.pl - darmowe ogłoszenia z Łodzi i okolic

Szukaj ogłoszeń

Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne
Przejdź do strony głównej kategorii Praca, oferty pracy, aby zobaczyć aktualne ogłoszenia.

ELEKTRYK, NIEMCY, Kutno

Data dodania oferty: 2012-05-19
Miasto: Kutno
Cena: do uzgodnienia
Agencja pośrednictwa Winckler Personal – wpis pod numerem 7979 poszukuje obecnie dla niemieckiego klienta renomowanej międzynarodowej firmy z branży usług elektrycznych zmotywowanych pracowników na stanowisko:

ELEKTRYK, NIEMCY

Miejsce pracy: Niemcy
Rozpoczęcie pracy: do uzgodnienia
Nr Ref.: 95/2012

OBOWIĄZKI:

- Praca na budowach dużych obiektów przemysłowych,
- Samodzielne wykonywanie instalacji elektrycznych włącznie z pomiarowaniem,
- Samodzielny montaż urządzeń technicznych w budynku,
- Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych (szafy sterownicze).

WYMAGANIA:

- Wykształcenie kierunkowe,
- Minimum rok udokumentowanego doświadczenia w pracy jako elektryk,
- Uprawnienia do wykonywania pracy na danym stanowisku,
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
-Własny samochód.

OFERUJEMY:

- Umowę o pracę na warunkach niemieckich (na długi okres czasu),
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Zapewnienie zakwaterowania przez pracodawcę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa+ premia). Istnieje również możliwość pracy w soboty oraz wypracowania nadgodzin (do uzgodnienia z pracodawca).

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt (12) 307 05 45 oraz o przesyłanie następujących dokumentów aplikacyjnych:

- CV (mile widziane CV w języku niemieckim),
- Świadectwo ukończenia szkoły zawodowej/technikum,
- Aktualne uprawnienia do wykonywania pracy na danym stanowisku

drogą elektroniczną na adres: info@winckler.pl z dopiskiem Elektryk/Niemcy.

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
Imię / Firma:   Winckler Personal
Strona WWW:   ogłoszenie nieaktualne
Adres:   ogłoszenie nieaktualne
Telefon:

, ELEKTRYK, NIEMCY

Dodaj darmowe ogłoszenie z Łodzi i okolic

Edytuj dodane ogłoszenie

Polecane strony

Budowlanki.pl - ogłoszenia budowlane

Morusek.pl - darmowe ogłoszenia zwierzęta

Serwisy społecznościowe

    Kanał RSS dla RynekSlaski.pl         Ogłoszenia z Łodzi na Twitterze         Darmowe ogłoszenia RynekLodzki.pl na Blip.pl

Internet Age