Grzeczna sunia do pokochania - bezproblemowa , Łódź - ogłoszenie na RynekLodzki.pl
 
Darmowe ogłoszenie dodane w kategorii Darmowe ogłoszenia zwierząt zamieszczone przez użytkownika na serwisie www.morusek.pl. Zobacz szczegóły oferty Grzeczna sunia do pokochania - bezproblemowa , Łódź, przeglądaj zdjęcia i skontaktuj się z ogłoszeniodawcą. Możesz też poszukać innych ogłoszeń z Łodzi i okolic z kategorii Darmowe ogłoszenia zwierząt lub wrócić do strony głównej serwisu RynekLodzki.pl. RynekLodzki.pl - Twoje ogłoszenia z Łodzi i okolic.
 
RynekLodzki.pl - darmowe ogłoszenia z Łodzi i okolic
 
 
Szukaj ogłoszeń
«« powrót do listy ogłoszeń
 

Grzeczna sunia do pokochania - bezproblemowa , Łódź

 
Data dodania oferty: 2018-01-11
Miasto: Łódź
Cena: 0
Miłka imię mówi o niej wszystko. Bo Miłka to naprawdę miła sunieczka. Spokojna, zrównoważona, nienachalna, łagodna i delikatna. Do pokochania w sekundę. Ma w sobie tyle dojrzałej mądrości i akceptacji świata. Byłaby psem idealnym dla kogoś nawet bez doświadczenia ze zwierzakami, bo Miłka jest właściwie bezobsługowa. Wspaniale spaceruje na smyczy, dobrze dogaduje się z innymi psami, sądzimy, że z kotami też nie byłoby problemu, bo Miłka akceptuje wszystkich. Zachowuje też czystość w mieszkaniu. Mimo swojego cudownego charakteru wielokrotnie była oddawana do schroniska bez zgody fundacji. Kilka lat temu została zabrana z cmentarza wraz ze swoimi dziećmi po rozstaniu z nimi przeszła załamanie. To bardzo delikatna i wrażliwa suczka w wieku ok 7 lat. Nie wymaga dużo ruchu i długich spacerów. Idealna dla kogoś w starszym lub średnim wieku.
Jest wysterylizowana, zaszczepiona, zaczipowana.
Pomożemy w transporcie do dobrego domu.
Czy ktoś da jej bezpieczny kąt …? Kontakt w sprawie adopcji 507-415-468 , 602-655-645
Imię / Firma:   DOROTA
Strona WWW:   brak
Adres:   brak
Telefon:  
E-mail:  
« powrót
 
 
Grzeczna sunia do pokochania - bezproblemowa , Łódź - ogłoszenie na RynekLodzki.pl
, Grzeczna sunia do pokochania - bezproblemowa
 
Dodaj darmowe ogłoszenie z Łodzi i okolic
 
Edytuj dodane ogłoszenie
 
 
 
Polecane strony
 
Budowlanki.pl - ogłoszenia budowlane
 
Morusek.pl - darmowe ogłoszenia zwierzęta
 
Serwisy społecznościowe
 
    Kanał RSS dla RynekSlaski.pl         Ogłoszenia z Łodzi na Twitterze         Darmowe ogłoszenia RynekLodzki.pl na Blip.pl
 
 
 
 
Internet Age