Czarli Czarli, Skierniewice - ogłoszenie na RynekLodzki.pl
 
Darmowe ogłoszenie dodane w kategorii Darmowe ogłoszenia zwierząt zamieszczone przez użytkownika na serwisie www.morusek.pl. Zobacz szczegóły oferty Czarli Czarli, Skierniewice, przeglądaj zdjęcia i skontaktuj się z ogłoszeniodawcą. Możesz też poszukać innych ogłoszeń z Łodzi i okolic z kategorii Darmowe ogłoszenia zwierząt lub wrócić do strony głównej serwisu RynekLodzki.pl. RynekLodzki.pl - Twoje ogłoszenia z Łodzi i okolic.
 
RynekLodzki.pl - darmowe ogłoszenia z Łodzi i okolic
 
 
Szukaj ogłoszeń
«« powrót do listy ogłoszeń
 

Czarli Czarli, Skierniewice

 
Data dodania oferty: 2017-11-08
Miasto: Skierniewice
Cena: 0
CZARLI

płeć: samiec
rozmiar: S
rasa: kundelek
wiek: ok 6-8 lat

Czarli jest wesołym psem, bardzo lubi towarzystwo człowieka. Na szyi ma ślad wskazujący na to, że długo stał na łańcuchu.
Czarli jest psem patrzącym serce, niestety po wizycie u okulisty okazało się, że nie widzi. Jednak doskonale daje sobie radę.
Czarli do dorosły samiec, uwielbia towarzystwo człowieka, głaskanie, przytulanie. W stosunku do innych psów zachowuje się różnie ale nie ma co się dziwić, trafił do schroniska, spotkał ogrom psiaków, poznał całą gamę różnych zapachów – co robić? Jakoś trzeba żyć.
Szukamy dla Czarliego wyjątkowych ludzi, wyłącznie warunków domowych i serca, które już nigdy nie zawiedzie tego wspaniałego psa.
Imię / Firma:   Małgorzata
Strona WWW:   schroniskoskierniewice.pl/adopcje/malwina/
Adres:   Skierniewice
Telefon:  
E-mail:  
« powrót
 
 
Czarli Czarli, Skierniewice - ogłoszenie na RynekLodzki.pl
, Czarli Czarli
 
Dodaj darmowe ogłoszenie z Łodzi i okolic
 
Edytuj dodane ogłoszenie
 
 
 
Polecane strony
 
Budowlanki.pl - ogłoszenia budowlane
 
Morusek.pl - darmowe ogłoszenia zwierzęta
 
Serwisy społecznościowe
 
    Kanał RSS dla RynekSlaski.pl         Ogłoszenia z Łodzi na Twitterze         Darmowe ogłoszenia RynekLodzki.pl na Blip.pl
 
 
 
 
Internet Age