Asystent kupca, Łódź - ogłoszenie na RynekLodzki.pl

Darmowe ogłoszenie dodane w kategorii Praca, oferty pracy zamieszczone przez użytkownika na serwisie www.ryneklodzki.pl. Zobacz szczegóły oferty Asystent kupca, Łódź, przeglądaj zdjęcia i skontaktuj się z ogłoszeniodawcą. Możesz też poszukać innych ogłoszeń z Łodzi i okolic z kategorii Praca, oferty pracy lub wrócić do strony głównej serwisu RynekLodzki.pl. RynekLodzki.pl - Twoje ogłoszenia z Łodzi i okolic.

RynekLodzki.pl - darmowe ogłoszenia z Łodzi i okolic

Szukaj ogłoszeń

Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne
Przejdź do strony głównej kategorii Praca, oferty pracy, aby zobaczyć aktualne ogłoszenia.

Asystent kupca, Łódź

Data dodania oferty: 2017-10-12
Miasto: Łódź
Cena: do uzgodnienia
Zapraszamy do współpracy z jedną z największych polskich firm odzieżowych, która posiada blisko 600 punktów sprzedażowych w Polsce oraz w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Możesz mieć aktywny wpływ na rozwój Grupy Kapitałowej REDAN, budując takie marki jak Top Secret, Troll i Drywash oraz sieć TXM. Od 2003 roku jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Kierujemy się przekonaniem, że nasze sukcesy możemy osiągać tylko dzięki współpracy w sprzyjającej i niepowtarzalnej atmosferze. Nasza firma aktywnie wspiera Fundację Happy Kids, dołączając do Nas, stajesz się członkiem organizacji aktywnie wspierającej potrzebujące dzieci.

W chwili obecnej, do naszej centrali w Łodzi, poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Asystent kupca
Miejsce pracy: Łódź

Jeśli jesteś osobą, która chciałaby współpracować z dostawcami zagranicznymi, zajmować się produktem z branży fashion takim jak odzież, obuwie czy akcesoria modowe, chcesz na bieżąco wykorzystywać język angielski oraz program Excel, cenisz sobie dobrą atmosferę pracy, ale też lubisz pracować przy komputerze i analizować dane - to ta oferta jest dla Ciebie.

Opis stanowiska:
• Współpraca z bieżącymi i poszukiwanie nowych dostawców
• Monitorowanie zamówień
• Kontrolowanie i nadzorowanie jakości tworzonych produktów
• Dbałość o terminowość dostaw i dokumentację związaną z zakupami towarów
• Dbałość o realizację targetów zakupowych

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów biznesowych
• Dobra znajomość pakietu Office – szczególnie programu Excel
• Zainteresowanie procesami międzynarodowej współpracy handlowej - mile widziane
• Otwartość, samodzielność, elastyczność, analityczne myślenie i predyspozycje do negocjacji

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowym środowisku rynku fashion
• Zagraniczne wyjazdy służbowe
• Samodzielność w podejmowaniu decyzji
• Realny wpływ na współtworzenie kolekcji

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja @redan.com.pl w tytule wpisując: „Asystent kupca”.

Imię / Firma:   Top Secret - Redan
Strona WWW:   ogłoszenie nieaktualne
Adres:   ogłoszenie nieaktualne
Telefon:

Brak zdjęć.

Dodaj darmowe ogłoszenie z Łodzi i okolic

Edytuj dodane ogłoszenie

Polecane strony

Budowlanki.pl - ogłoszenia budowlane

Morusek.pl - darmowe ogłoszenia zwierzęta

Serwisy społecznościowe

    Kanał RSS dla RynekSlaski.pl         Ogłoszenia z Łodzi na Twitterze         Darmowe ogłoszenia RynekLodzki.pl na Blip.pl

Internet Age