Potrzebna opiekunka z językiem niemieckim, Łódź - ogłoszenie na RynekLodzki.pl

Darmowe ogłoszenie dodane w kategorii Praca, oferty pracy zamieszczone przez użytkownika na serwisie www.ryneklodzki.pl. Zobacz szczegóły oferty Potrzebna opiekunka z językiem niemieckim, Łódź, przeglądaj zdjęcia i skontaktuj się z ogłoszeniodawcą. Możesz też poszukać innych ogłoszeń z Łodzi i okolic z kategorii Praca, oferty pracy lub wrócić do strony głównej serwisu RynekLodzki.pl. RynekLodzki.pl - Twoje ogłoszenia z Łodzi i okolic.

RynekLodzki.pl - darmowe ogłoszenia z Łodzi i okolic

Szukaj ogłoszeń

Potrzebna opiekunka z językiem niemieckim, Łódź

Data dodania oferty: 2017-10-11
Miasto: Łódź
Cena: 5000zł
Opieki potrzebuje pani Barbara, lat 72. Pacjentka jest samodzielna, sama chodzi przy balkoniku, ale potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Cierpi na demencję. Czasami jest rozkojarzona.
Miejsce delegacji: okolice Gladbeck

Obowiązki:
Opiekunka głównie ma prowadzić dom, dbać o czystość, przygotowywać posiłki oraz zajmować się robieniem zakupów.
Seniorka potrzebuje również pomocy przy kąpielach, ubieraniu się. Opiekunka będzie również towarzyszyć Pani w wizytach u lekarza..

Wymagania:
• oczekujemy komunikatywnej znajomości języka
• doświadczenia w opiece nad osobami starszymi
• empatii, miłego usposobienia, cierpliwości, zaangażowania w pracę
• mile widziane referencje oraz czynne prawo jazdy
• opiekunka musi być osobą niepalącą (warunek konieczny)

Oferujemy:
• bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
• jasne warunki współpracy (jedna umowa!)
• wysokie składki ZUS (od przeciętnej krajowej)
• możliwość wyboru pracy na niemieckich lub polskich warunkach
• gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
• zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
• indywidualny dobór ofert
• atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na paula.winiarska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 797898769 o treści: 6835, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Łodzi
ul. Gdańska 90, lok.1-4
www.opiekunka.gowork.pl
Imię / Firma:   Altenbetreuung
Strona WWW:   www.gowork.pl
Adres:   Łódź, Gdańska 90, lok. 1-4
Telefon:

, Potrzebna opiekunka z językiem niemieckim

Dodaj darmowe ogłoszenie z Łodzi i okolic

Edytuj dodane ogłoszenie

Polecane strony

Budowlanki.pl - ogłoszenia budowlane

Morusek.pl - darmowe ogłoszenia zwierzęta

Serwisy społecznościowe

    Kanał RSS dla RynekSlaski.pl         Ogłoszenia z Łodzi na Twitterze         Darmowe ogłoszenia RynekLodzki.pl na Blip.pl

Internet Age