KAJ - wielkie serce dla ludzi ma - pokochaj pięknego psa!, Łódź - ogłoszenie na RynekLodzki.pl
 
Darmowe ogłoszenie dodane w kategorii Darmowe ogłoszenia zwierząt zamieszczone przez użytkownika na serwisie www.morusek.pl. Zobacz szczegóły oferty KAJ - wielkie serce dla ludzi ma - pokochaj pięknego psa!, Łódź, przeglądaj zdjęcia i skontaktuj się z ogłoszeniodawcą. Możesz też poszukać innych ogłoszeń z Łodzi i okolic z kategorii Darmowe ogłoszenia zwierząt lub wrócić do strony głównej serwisu RynekLodzki.pl. RynekLodzki.pl - Twoje ogłoszenia z Łodzi i okolic.
 
RynekLodzki.pl - darmowe ogłoszenia z Łodzi i okolic
 
 
Szukaj ogłoszeń
«« powrót do listy ogłoszeń
 
Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne
Przejdź do strony głównej kategorii Darmowe ogłoszenia zwierząt, aby zobaczyć aktualne ogłoszenia.
 

KAJ - wielkie serce dla ludzi ma - pokochaj pięknego psa!, Łódź

 
Data dodania oferty: 2017-08-08
Miasto: Łódź
Cena: za darmo
Kaj – przepiękny , duży pies w typie sznaucera. Ma niespełna 6 lat i jest po prostu wspaniały. Kocha ludzi i jest w stosunku do nich otwarty i uległy. Z łatwością nawiązuje kontakt z nowo poznanymi osobami. Wpatrzony w opiekuna, bardzo zabiega o jego bliskość. Najchętniej chodziłby za nim krok w krok. Wielkogabarytowy słodziak, przytulas, niepoprawny pieszczoch, poczciwiec. Czuły, oddany, przyjazny. Pomimo swojej postury i siły fizycznej zdecydowanie jest typem wrażliwca, którego emocje widać gołym okiem. Nie przejawia agresji wobec innych psów i z większością potrafi się porozumieć. Kaj uwielbia być blisko opiekuna i boi się samotności. Idealnie odnajdzie się w domu z ogrodem, pod opieką ludzi łagodnych i konsekwentnych (doświadczenie w prowadzeniu dużych psów mile widziane). Jest wykastrowany i zaszczepiony. Mieszka w hoteliku koło Radomia. Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta, wizyta, umowa). O kontakt telefoniczny prosimy od poniedziałku do piątku w godz. 9 - 17. Pozostałe dni i godziny - kontakt mailowy.
Imię / Firma:   Fundacja Zwierzęca Polana
Strona WWW:   ogłoszenie nieaktualne
Adres:   ogłoszenie nieaktualne
Telefon:  
E-mail:  
« powrót
 
 
KAJ - wielkie serce dla ludzi ma - pokochaj pięknego psa!, Łódź - ogłoszenie na RynekLodzki.pl
, KAJ - wielkie serce dla ludzi ma - pokochaj pięknego psa!
 
Dodaj darmowe ogłoszenie z Łodzi i okolic
 
Edytuj dodane ogłoszenie
 
 
 
Polecane strony
 
Budowlanki.pl - ogłoszenia budowlane
 
Morusek.pl - darmowe ogłoszenia zwierzęta
 
Serwisy społecznościowe
 
    Kanał RSS dla RynekSlaski.pl         Ogłoszenia z Łodzi na Twitterze         Darmowe ogłoszenia RynekLodzki.pl na Blip.pl
 
 
 
 
Internet Age