Oferujemy leczenie otyłości - Łódź - zobacz!, Łódź - ogłoszenie na RynekLodzki.pl
 
Darmowe ogłoszenie dodane w kategorii Zdrowie i uroda - ogłoszenia zamieszczone przez użytkownika na serwisie www.ryneklodzki.pl. Zobacz szczegóły oferty Oferujemy leczenie otyłości - Łódź - zobacz!, Łódź, przeglądaj zdjęcia i skontaktuj się z ogłoszeniodawcą. Możesz też poszukać innych ogłoszeń z Łodzi i okolic z kategorii Zdrowie i uroda - ogłoszenia lub wrócić do strony głównej serwisu RynekLodzki.pl. RynekLodzki.pl - Twoje ogłoszenia z Łodzi i okolic.
 
RynekLodzki.pl - darmowe ogłoszenia z Łodzi i okolic
 
 
Szukaj ogłoszeń
«« powrót do listy ogłoszeń
 

Oferujemy leczenie otyłości - Łódź - zobacz!, Łódź

 
Data dodania oferty: 2017-04-18
Miasto: Łódź
Cena: do uzgodnienia
Hipnoza jako technika modelowania struktur podświadomości wykorzystywana jest od dawna, w celu wprowadzenia organizmu w stan wspierający procesy regeneracyjne. Skuteczność hipnozy jako narzędzia pomagającego przezwyciężyć powszednie problemy uzależniona jest zarówno od samego problemu Klienta, jak i od ilości potrzebnych sesji.
Wprowadzenie Klienta w stan hipnozy relaksacyjnej skupia się na naświetlaniu osiągnięć i możliwości oraz neuroprogramowaniu, co wspierać ma leczenie depresji oraz leczenie otyłości, a także wspomagać walkę z innymi problemami. Zauważyć należy, że hipnoza jest również jedną z bardziej efektywnych technik leczenia urazów powstałych w wyniku traumatycznych przeżyć, a jej efekty widoczne są już po pierwszej sesji.
Oferta aktywatorciebie.pl - psychoterapia z wykorzystaniem elementów hipnozy pozwala na wspieranie procesów automotywacji. Jako technika relaksacyjna hipnoza wspomaga również pacjentom z problemami neurologicznymi. Terapia indywidualna z wykorzystaniem metod hipnotycznych wspiera motywację osiągnięć, stanowiąc podstawę regeneracji i relaksacji.
Imię / Firma:   Gabinet Psychoterapii i Hipnozy
Strona WWW:   aktywatorciebie.pl/leczenie-otylosci-nadwagi
Adres:   Łódź
Telefon:  
E-mail:  
« powrót
 
 
     
Brak zdjęć.
 
Dodaj darmowe ogłoszenie z Łodzi i okolic
 
Edytuj dodane ogłoszenie
 
 
 
Polecane strony
 
Budowlanki.pl - ogłoszenia budowlane
 
Morusek.pl - darmowe ogłoszenia zwierzęta
 
Serwisy społecznościowe
 
    Kanał RSS dla RynekSlaski.pl         Ogłoszenia z Łodzi na Twitterze         Darmowe ogłoszenia RynekLodzki.pl na Blip.pl
 
 
 
 
Internet Age