Wypożyczalnia Schodołazów - odbiór budowlany, Łódź - ogłoszenie na RynekLodzki.pl
 
Darmowe ogłoszenie dodane w kategorii Zdrowie i uroda - ogłoszenia zamieszczone przez użytkownika na serwisie www.ryneklodzki.pl. Zobacz szczegóły oferty Wypożyczalnia Schodołazów - odbiór budowlany, Łódź, przeglądaj zdjęcia i skontaktuj się z ogłoszeniodawcą. Możesz też poszukać innych ogłoszeń z Łodzi i okolic z kategorii Zdrowie i uroda - ogłoszenia lub wrócić do strony głównej serwisu RynekLodzki.pl. RynekLodzki.pl - Twoje ogłoszenia z Łodzi i okolic.
 
RynekLodzki.pl - darmowe ogłoszenia z Łodzi i okolic
 
 
Szukaj ogłoszeń
«« powrót do listy ogłoszeń
 

Wypożyczalnia Schodołazów - odbiór budowlany, Łódź

 
Data dodania oferty: 2017-02-15
Miasto: Łódź
Cena: 32
Wypożyczalnia schodołazów oferuje schodołazy kroczące posiadające wszelkie certyfikaty i deklarację zgodności. Dokumentacja taka jest potrzebna podczas odbiorów budowlanych. Jeżeli zatem czeka Cię ODBIÓR BUDOWLANY, aby być pewnym, że go przejdziesz skorzystaj z wypożyczalni. Mamy 100 procent skuteczności. Przed odbiorem budowlanym doradzimy jaki schodołaz wybrać i który będzie najodpowiedniejszy przy prowadzeniu Twojej działalności gospodarczej.

Schodołaz to drogi sprzęt, koszt nowego to około 20 tysięcy złotych, warto zatem przed wydaniem tak znacznej kwoty przetestować urządzenie czyli SCHODOŁAZ. Wypożyczalnia schodołazów oferuje krótkotrwałe wypożyczenie schodołaza celem sprawdzenia urządzenia i przetestowania sprzętu. Dzięki takiej usłudze na własne oczy przekonasz się, czy schodołaz to właściwe urządzenie do twoich potrzeb. Nie musisz już wydawać pieniędzy bez sprawdzenie sprzętu. Dzięki firmie Wypożyczalnia Schodołazów zyskujesz, bo wiesz co kupujesz.

Organizujesz imprezę masową! Warto ją zabezpieczyć pod względem dostępności do poszczególnych obiektów dla osób niepełnosprawnych. Wypożyczalnia schodołazów oferuje schodołazy kroczące i gąsienicowe sprawdzone i bezpieczne do pokonywania schodów różnego typu. Wypożyczalnia schodołazów świadczy również kompleksową obsługę imprez masowych z przeszkolonym personelem. Potrzebujesz schodołaz na imprezę organizowaną w plenerze, czy budynku zadzwoń do nas, doradzimy i wybierzemy odpowiedni schodołaz kroczący lub schodołaz gąsienicowy.

Wypożyczalnia Schodołazów i serwis schodołaz – zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zakupionego u nas sprzętu. Wypożyczalnia schodołazów wypożycza schodołazy, ale również sprzedaje urządzenia nowe oraz używane. Każdy sprzedany przez nas schodołaz kroczący lub gąsienicowy ma pełną dokumentację, czyli deklarację zgodności, certyfikat oraz kartę sprzętu medycznego. Na życzenie klienta wystawiamy certyfikat stwierdzający przebyte szkolenie z obsługi schodołaza. Każdy schodołaz używany posiada gwarancję przekazywaną podczas zakupu urządzenia.

Schodołaz potrzebny od zaraz dzwoń do nas! Wypożyczalnia schodołazów kontakt telefon numer 88 184 61 70. Jesteśmy do dyspozycji każdego dnia tygodnia od 8:00 do 20:00. Masz pytania odnośnie urządzenia jakim jest schodołaz zadzwoń do nas z chęcią odpowiemy na każde nurtujące cię pytanie.
Imię / Firma:   Wypożyczalnia schodołazów - SCHODOŁAZ
Strona WWW:   brak
Adres:   Łódź
Telefon:  
E-mail:  
« powrót
 
 
     
Brak zdjęć.
 
Dodaj darmowe ogłoszenie z Łodzi i okolic
 
Edytuj dodane ogłoszenie
 
 
 
Polecane strony
 
Budowlanki.pl - ogłoszenia budowlane
 
Morusek.pl - darmowe ogłoszenia zwierzęta
 
Serwisy społecznościowe
 
    Kanał RSS dla RynekSlaski.pl         Ogłoszenia z Łodzi na Twitterze         Darmowe ogłoszenia RynekLodzki.pl na Blip.pl
 
 
 
 
Internet Age