POSADZKI,WYLEWKI,TYNKI MASZYNOWE BELCHATÓW, Bełchatów - ogłoszenie na RynekLodzki.pl
 
Darmowe ogłoszenie dodane w kategorii Wylewki zamieszczone przez użytkownika na serwisie www.ryneklodzki.pl. Zobacz szczegóły oferty POSADZKI,WYLEWKI,TYNKI MASZYNOWE BELCHATÓW, Bełchatów, przeglądaj zdjęcia i skontaktuj się z ogłoszeniodawcą. Możesz też poszukać innych ogłoszeń z Łodzi i okolic z kategorii Wylewki lub wrócić do strony głównej serwisu RynekLodzki.pl. RynekLodzki.pl - Twoje ogłoszenia z Łodzi i okolic.
 
RynekLodzki.pl - darmowe ogłoszenia z Łodzi i okolic
 
 
Szukaj ogłoszeń
«« powrót do listy ogłoszeń
 

POSADZKI,WYLEWKI,TYNKI MASZYNOWE BELCHATÓW, Bełchatów

 
Data dodania oferty: 2014-02-23
Miasto: Bełchatów
Cena: 10
- Firma Technobet wykonuje posadzki metodą maszynową. Wykorzystujemy pompy do betonu typu mixokret. Zacieranie odbywa się mechanicznie. Powierzchnia wylewki jest idealnie równa i gładka. Posadzka wykonana w ten sposób jest doskonałym podłożem pod płytki, parkiet, deskę, wykładzinę itp.
- Wylewamy chudy podkład betonowy , który jest podłożem pod instalację hydrauliczną, grzewczą, styropian i finalną posadzkę .
- Przygotowujemy hydro i termo izolacje (folia i styropian). W wilgotnych pomieszczeniach gruntujemy powierzchnie masą asfaltowo-kauczukową i wyklejamy papę termozgrzewalną .
- W naszej ofercie są również tynki gipsowe i cementowe, wykonujemy je profesjonalnym agregatem tynkarskim. Tynk gipsowy jak i cementowy po zagruntowaniu nadaje się od razu pod malowanie.
- Współpracujemy z indywidualnymi klientami dla których wykonujemy prace na domach jednorodzinnych i mniejszych inwestycjach.
- Cieszy nas to, że zaufały nam również potężne firmy deweloperskie jak i duże przedsiębiorstwa budowlane zajmujące się budownictwem wielkopowierzchniowym.
- Firma Technobet cieszy się na rynku zaufaniem i dobrą opinią, ponieważ pracujemy czysto, szybko, solidnie i profesjonalnie. Uważamy ,że największą reklamą firmy są zadowoleni klienci, którzy docenili doświadczenie i zaangażowanie naszych pracowników, oraz znajomość branży. Usługi nasze są zawsze wysokiej jakości, a materiały tylko renomowanych firm, przy czym dajemy bezterminową gwarancje.
- Zadzwoń i umów się z nami na budowie, przyjedziemy, doradzimy w kwestiach technicznych, sporządzimy wstępny kosztorys i najważniejsze, że poznamy się osobiście, co zaowocuje pomyślną współpracą.


Imię / Firma:   Technobet
Strona WWW:   brak
Adres:   brak
Telefon:  
E-mail:  
« powrót
 
POSADZKI,WYLEWKI,TYNKI MASZYNOWE BELCHATÓW, Bełchatów - ogłoszenie na RynekLodzki.pl
Wylewki, POSADZKI,WYLEWKI,TYNKI MASZYNOWE BELCHATÓW
 
Dodaj darmowe ogłoszenie z Łodzi i okolic
 
Edytuj dodane ogłoszenie
 
 
 
Polecane strony
 
Budowlanki.pl - ogłoszenia budowlane
 
Morusek.pl - darmowe ogłoszenia zwierzęta
 
Serwisy społecznościowe
 
    Kanał RSS dla RynekSlaski.pl         Ogłoszenia z Łodzi na Twitterze         Darmowe ogłoszenia RynekLodzki.pl na Blip.pl
 
 
 
 
Internet Age