POSADZKI,WYLEWKI,TYNKI MASZYNOWE BELCHATÓW, Bełchatów - ogłoszenie na RynekLodzki.pl
 
Darmowe ogłoszenie dodane w kategorii Darmowe ogłoszenia budowlane zamieszczone przez użytkownika na serwisie www.ryneklodzki.pl. Zobacz szczegóły oferty POSADZKI,WYLEWKI,TYNKI MASZYNOWE BELCHATÓW, Bełchatów, przeglądaj zdjęcia i skontaktuj się z ogłoszeniodawcą. Możesz też poszukać innych ogłoszeń z Łodzi i okolic z kategorii Darmowe ogłoszenia budowlane lub wrócić do strony głównej serwisu RynekLodzki.pl. RynekLodzki.pl - Twoje ogłoszenia z Łodzi i okolic.
 
RynekLodzki.pl - darmowe ogłoszenia z Łodzi i okolic
 
 
Szukaj ogłoszeń
«« powrót do listy ogłoszeń
 
Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne
Przejdź do strony głównej kategorii Darmowe ogłoszenia budowlane, aby zobaczyć aktualne ogłoszenia.
 

POSADZKI,WYLEWKI,TYNKI MASZYNOWE BELCHATÓW, Bełchatów

 
Data dodania oferty: 2014-02-23
Miasto: Bełchatów
Cena: 10
- Firma Technobet wykonuje posadzki metodą maszynową. Wykorzystujemy pompy do betonu typu mixokret. Zacieranie odbywa się mechanicznie. Powierzchnia wylewki jest idealnie równa i gładka. Posadzka wykonana w ten sposób jest doskonałym podłożem pod płytki, parkiet, deskę, wykładzinę itp.
- Wylewamy chudy podkład betonowy , który jest podłożem pod instalację hydrauliczną, grzewczą, styropian i finalną posadzkę .
- Przygotowujemy hydro i termo izolacje (folia i styropian). W wilgotnych pomieszczeniach gruntujemy powierzchnie masą asfaltowo-kauczukową i wyklejamy papę termozgrzewalną .
- W naszej ofercie są również tynki gipsowe i cementowe, wykonujemy je profesjonalnym agregatem tynkarskim. Tynk gipsowy jak i cementowy po zagruntowaniu nadaje się od razu pod malowanie.
- Współpracujemy z indywidualnymi klientami dla których wykonujemy prace na domach jednorodzinnych i mniejszych inwestycjach.
- Cieszy nas to, że zaufały nam również potężne firmy deweloperskie jak i duże przedsiębiorstwa budowlane zajmujące się budownictwem wielkopowierzchniowym.
- Firma Technobet cieszy się na rynku zaufaniem i dobrą opinią, ponieważ pracujemy czysto, szybko, solidnie i profesjonalnie. Uważamy ,że największą reklamą firmy są zadowoleni klienci, którzy docenili doświadczenie i zaangażowanie naszych pracowników, oraz znajomość branży. Usługi nasze są zawsze wysokiej jakości, a materiały tylko renomowanych firm, przy czym dajemy bezterminową gwarancje.
- Zadzwoń i umów się z nami na budowie, przyjedziemy, doradzimy w kwestiach technicznych, sporządzimy wstępny kosztorys i najważniejsze, że poznamy się osobiście, co zaowocuje pomyślną współpracą.


Imię / Firma:   Technobet
Strona WWW:   ogłoszenie nieaktualne
Adres:   ogłoszenie nieaktualne
Telefon:  
E-mail:  
« powrót
 
 
POSADZKI,WYLEWKI,TYNKI MASZYNOWE BELCHATÓW, Bełchatów - ogłoszenie na RynekLodzki.pl
, POSADZKI,WYLEWKI,TYNKI MASZYNOWE BELCHATÓW
 
Dodaj darmowe ogłoszenie z Łodzi i okolic
 
Edytuj dodane ogłoszenie
 
 
 
Polecane strony
 
Budowlanki.pl - ogłoszenia budowlane
 
Morusek.pl - darmowe ogłoszenia zwierzęta
 
Serwisy społecznościowe
 
    Kanał RSS dla RynekSlaski.pl         Ogłoszenia z Łodzi na Twitterze         Darmowe ogłoszenia RynekLodzki.pl na Blip.pl
 
 
 
 
Internet Age